ERJ-U1TJ431U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ431U
JLCPCB Part #
C4122195
Description
-55℃~+155℃ 1W 430Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS