ERJ-U1TJ392U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ392U
JLCPCB Part #
C1014608
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.9kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS