ERJ-U1TJ390U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ390U
JLCPCB Part #
C4017465
Description
-55℃~+155℃ 1W 39Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS