ERJ-U1TJ363U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ363U
JLCPCB Part #
C1014620
Description
-55℃~+155℃ 1W 36kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS