ERJ-U1TJ362U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ362U
JLCPCB Part #
C4211690
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.6kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS