ERJ-U1TJ335U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ335U
JLCPCB Part #
C1014629
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 3.3MΩ Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS