ERJ-U1TJ332U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ332U
JLCPCB Part #
C1014619
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.3kΩ 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS