ERJ-U1TJ1R0U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ1R0U
JLCPCB Part #
C1861114
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 1Ω 500V Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS