ERJ-U1TJ181U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ181U
JLCPCB Part #
C4204697
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS