ERJ-U1TJ165U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ165U
JLCPCB Part #
C3983102
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.6MΩ 1W Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS