ERJ-U1TJ164U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ164U
JLCPCB Part #
C1861113
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS