ERJ-U1TJ153U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ153U
JLCPCB Part #
C3932019
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS