ERJ-U1TJ132U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U1TJ132U
JLCPCB Part #
C4207291
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS