ERJ-U1TJ130U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ130U
JLCPCB Part #
C1861119
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS