ERJ-U1TJ122U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ122U
JLCPCB Part #
C4008948
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS