ERJ-U1TJ121U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ121U
JLCPCB Part #
C4187378
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS