ERJ-U1TJ120U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ120U
JLCPCB Part #
C4230030
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS