ERJ-U1TJ111U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ111U
JLCPCB Part #
C4236630
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS