ERJ-U1TF9762U
MFR.Part #
ERJ-U1TF9762U
JLCPCB Part #
C1861881
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 97.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS