ERJ-U1TF9760U
MFR.Part #
ERJ-U1TF9760U
JLCPCB Part #
C4162963
Description
-55℃~+155℃ 1W 976Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS