ERJ-U1TF90R9U
MFR.Part #
ERJ-U1TF90R9U
JLCPCB Part #
C1015048
Description
-55℃~+155℃ 1W 90.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS