ERJ-U1TF9093U
MFR.Part #
ERJ-U1TF9093U
JLCPCB Part #
C4223686
Description
-55℃~+155℃ 1W 909kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS