ERJ-U1TF8R45U
MFR.Part #
ERJ-U1TF8R45U
JLCPCB Part #
C4270915
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 8.45Ω Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS