ERJ-U1TF8870U
MFR.Part #
ERJ-U1TF8870U
JLCPCB Part #
C1015082
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 887Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS