ERJ-U1TF86R6U
MFR.Part #
ERJ-U1TF86R6U
JLCPCB Part #
C1015127
Description
-55℃~+155℃ 1W 86.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS