ERJ-U1TF8662U
MFR.Part #
ERJ-U1TF8662U
JLCPCB Part #
C3983080
Description
-55℃~+155℃ 1W 86.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS