ERJ-U1TF82R5U
MFR.Part #
ERJ-U1TF82R5U
JLCPCB Part #
C4339886
Description
-55℃~+155℃ 1W 82.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS