ERJ-U1TF8063U
MFR.Part #
ERJ-U1TF8063U
JLCPCB Part #
C1014943
Description
-55℃~+155℃ 1W 806kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS