ERJ-U1TF7322U
MFR.Part #
ERJ-U1TF7322U
JLCPCB Part #
C4199976
Description
-55℃~+155℃ 1W 73.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS