ERJ-U1TF7153U
MFR.Part #
ERJ-U1TF7153U
JLCPCB Part #
C4346728
Description
-55℃~+155℃ 1W 715kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS