ERJ-U1TF6R98U
MFR.Part #
ERJ-U1TF6R98U
JLCPCB Part #
C4142907
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 6.98Ω Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS