ERJ-U1TF6R80U
MFR.Part #
ERJ-U1TF6R80U
JLCPCB Part #
C4324956
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS