ERJ-U1TF6R49U
MFR.Part #
ERJ-U1TF6R49U
JLCPCB Part #
C1862025
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 6.49Ω Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS