ERJ-U1TF6803U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U1TF6803U
JLCPCB Part #
C1861866
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 680kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS