ERJ-U1TF6653U
MFR.Part #
ERJ-U1TF6653U
JLCPCB Part #
C4073392
Description
-55℃~+155℃ 1W 665kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS