ERJ-U1TF6651U
MFR.Part #
ERJ-U1TF6651U
JLCPCB Part #
C4316790
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS