ERJ-U1TF6493U
MFR.Part #
ERJ-U1TF6493U
JLCPCB Part #
C1861913
Description
-55℃~+155℃ 1W 649kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS