ERJ-U1TF6492U
MFR.Part #
ERJ-U1TF6492U
JLCPCB Part #
C4272741
Description
-55℃~+155℃ 1W 64.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS