ERJ-U1TF6490U
MFR.Part #
ERJ-U1TF6490U
JLCPCB Part #
C3939466
Description
-55℃~+155℃ 1W 649Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS