ERJ-U1TF6201U
MFR.Part #
ERJ-U1TF6201U
JLCPCB Part #
C1861959
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS