ERJ-U1TF61R9U
MFR.Part #
ERJ-U1TF61R9U
JLCPCB Part #
C1861880
Description
-55℃~+155℃ 1W 61.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS