ERJ-U1TF6192U
MFR.Part #
ERJ-U1TF6192U
JLCPCB Part #
C4213736
Description
-55℃~+155℃ 1W 61.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS