ERJ-U1TF6043U
MFR.Part #
ERJ-U1TF6043U
JLCPCB Part #
C1861861
Description
-55℃~+155℃ 1W 604kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS