ERJ-U1TF5R23U
MFR.Part #
ERJ-U1TF5R23U
JLCPCB Part #
C1861929
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 5.23Ω Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS