ERJ-U1TF59R0U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U1TF59R0U
JLCPCB Part #
C4055411
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 59Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS