ERJ-U1TF5761U
MFR.Part #
ERJ-U1TF5761U
JLCPCB Part #
C4167812
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS