ERJ-U1TF5620U
MFR.Part #
ERJ-U1TF5620U
JLCPCB Part #
C1015123
Description
-55℃~+155℃ 1W 562Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS