ERJ-U1TF5603U
MFR.Part #
ERJ-U1TF5603U
JLCPCB Part #
C1015089
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 560kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS