ERJ-U1TF5602U
MFR.Part #
ERJ-U1TF5602U
JLCPCB Part #
C4166096
Description
-55℃~+155℃ 1W 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS