ERJ-U1TF5600U
MFR.Part #
ERJ-U1TF5600U
JLCPCB Part #
C4036989
Description
-55℃~+155℃ 1W 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS